NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés T:XF GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration C:XF
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in case C:AU
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU
Szovjetunió 1935. "Becsületrend" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán "90473" sorszámmal T:XF foltos, viseltes szalag, patina Soviet Union 1935. "Order of the October Revolution" enamelled and gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, with "90473" serial number on the back C:XF spotted, worn ribbon, patina
Szovjetunió 1956. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1 Soviet Union 1956. "Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC
4db klf szocialista kitüntetés tokokkal, közte "Kiváló Munkásőr" műgyantás bronz jelvény, 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:UNC,AU egyik tok sérült