Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenőve... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000015/Sandor-Mihaly-Vasutasbol-aranybanyasz-Beszelgetesek-Buzanszky-Jenovel-Debrecen-2007-Campus~II3040887
3040887
19179
456
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky JenÅ‘vel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.
: nagy_andras