Zsingor Mihály: Torna-lexikon. Kiadja a Magyarországi Tornaegyletek Szövetsége. Bp., 1896, Weissenberg Ármin Könyvnyomdájából, 133+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés.
Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia. A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
Helbig René: Légiturista. A vitorlázó repülősport ismertetése. Jelenlegi és jövő fejlődése, különös tekintettel a magyarországi viszonyokra. (DEDIKÁLT). Bp., 1935, szerzői kiadás (Buschmann F. utódai-ny.), 92+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p Korablei félvászon kötésben
dr. Török János (szerk.): A Magyar Athletikai Club krónikája 1875-2000. Bp., 2000, Magyar Athletikai Club-Szókincs Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
J. P. Müller: Mein Sytem. 15 Minuten täglicher Arbeit für die Gesundheit. Bp, é.n., "Continent" David Widmann. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Félvászon kötésben, belső kötéstáblán ex libris Dr. Fehér Vilmos János.
Ben Hogan - Herbert Warren Wind: A golf. A golfjáték alapjai. Ford.: Császár Mariann. Bp., 2000, JLX Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.