Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 22

Zsingor Mihály: Torna-lexikon. Kiadja a Magyarországi Tornaegyletek Szövetsége. Bp., 1896, Weissenberg Ármin Könyvnyomdájából, 133+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés.
19175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Helbig René: Légiturista. A vitorlázó repülősport ismertetése. Jelenlegi és jövő fejlődése, különös tekintettel a magyarországi viszonyokra. (DEDIKÁLT). Bp., 1935, szerzői kiadás (Buschmann F. utódai-ny.), 92+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
19178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19179.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p Korablei félvászon kötésben
19180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19181.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19182.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Ujvári Miklós: A délkelet-ázsiai harci művészetek. Bp.,1986., Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19183.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Török János (szerk.): A Magyar Athletikai Club krónikája 1875-2000. Bp., 2000, Magyar Athletikai Club-Szókincs Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19184.

Rufpreis:
1 800 HUF

J. P. Müller: Mein Sytem. 15 Minuten täglicher Arbeit für die Gesundheit. Bp, é.n., "Continent" David Widmann. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Félvászon kötésben, belső kötéstáblán ex libris Dr. Fehér Vilmos János.
19185.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ben Hogan - Herbert Warren Wind: A golf. A golfjáték alapjai. Ford.: Császár Mariann. Bp., 2000, JLX Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19186.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF