Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 51

Propper Sándor: Új ipari forradalom. Korunk társadalmi, gazdasági és termelési problémái. Bp., 1933., Népszava. Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, felvágatlan lapokkal.
19970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angol-kínai zsebszótár / Pocket English-Chinese doctionary
19971.

Rufpreis:
1 600 HUF

19972.

Rufpreis:
2 000 HUF

19973.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pfisterer Miklós: Realitás és irrealitás viszonya Ben Jonson klasszikus naturalizmusában. Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Angol Philológiai Intézetének kiadványai IV.Bp., 1931., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 74+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval, foltos.
19974.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szemere Samu: Filozófiai tanulmányok. Bp., 1941., Arany János, 421+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kis kopásnyomokkal.
19975.

Rufpreis:
1 600 HUF

Országh László: Angol-magyar, magyar-angol szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, Négy kötetben
19976.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19977.

Rufpreis:
1 200 HUF

19978.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság. I-II. kötet. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 374+(2) p., 376 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az I. kötet gerincén kisebb sérülésekkel, a belső kötéstáblákon ex libris-szel, a címlapokon tulajdonosi névbélyegzővel.
19979.

Rufpreis:
1 600 HUF

F. S. Marvin: A nyugati civilizáció fejlődése. Ford.: Benedek Marcell és Rózsa Dezső. Műveltség sorozat. Bp., é.n., Dante, 225+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, az előzéklap és a címlap kijár, az első lap hiányzik.
19980.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19981.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF