Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 51

Leszek Kolakowski: Újabb kis előadások nagy kérdésekről. Ford.: Pályi András. Bp., 2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19945.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szemere Samu: Spengler filozófiája. Mindent tudok könyvtár 10. Bp., én., BÉTA. Kiadói papírkötés.
19946.

Rufpreis:
1 800 HUF

Friedrich Nietzsche: Zarathustra. Mindeneknek szóló és senkinek se való könyv. Nietzsche válogatott munkái. Bp.,[1922.],Világirodalom, 408+8 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19947.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mecsnikov: Optimista világnézet. Betegség, öregség, halál. Ford.: Gergely Győző. Világkönyvtár. Bp., 1913, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói kemény-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott borítóval.
19948.

Rufpreis:
1 600 HUF

dr. Jámbor György Glossarium-Közhasználatú görög szavak magyarázó szótára 1929. Szent István. , . Kiadói papírkötésben
19949.

Rufpreis:
1 800 HUF

Henri Bergson: A nevetés. Tanulmány a komikum jelentéséről és négy lélektani értekezés. Fordította és bevezetéssel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Félvászon- kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19950.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ralph Waldo Emerson: Természet, ember, társadalom. Válogatott tanulmányok.Ford. és bev. Dr. Wildner Ödön. Kultura és Tudomány. Bp.,1921, Franklin. Kiadói kemény-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19951.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kármán Elemér: Kármán Mór ethikája. Ethika mint a sociológia alapja. Előadásai és hátrahagyott írtai alapján összeállította: Dr. Kármán Elemér. Szabad Iskola I. Bp., 1921, Genius. Kiadói kartonált papírkötés.
19952.

Rufpreis:
1 800 HUF

Faguet Emil: A kontárság kultusza. Ford. és jegyzetekkel kísérte Dr. Szánthó Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1919, Franklin. Kiadói félvászon-kötés. + Faguet Emil: "...és a felelősségtől való rettegés." A kontárság kultuszának folytatása. Ford. és jegyzetekkel kísérte Dr. Szánthó Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1922, Franklin. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sartre, Jean-Paul: Exisztencializmus. Ford.: Csatlós János. Mátrai László tanulmányával. Bp., [1947], Studio (Magyar Központi Hiradó Rt.), 83+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval.
19954.

Rufpreis:
1 000 HUF

Siegmund Freud: Mózes és az egyistenhit. Ford.: F. Ozorai Gizella. Bp., 1946, Bibliotheca. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
19955.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sigmund Freud: Drei Abhandlungen zur Sexualtheorie. Lipcse és Bécs, 1915, Franz Deuticke. 3. bővített kiadás. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19956.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF