1944 Magyarország tiszti cím- és névtára. 51. évf. 1944. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1944., Magyar Királyi Állami Nyomda, 96+1062 p. Kiadói piros félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.