19013.
Beendet 456. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
1938 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVI. évf. 1938. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1938., Magyar Királyi Állami Nyomda, XVI+677+26 (korabeli reklámok) p. Kiadói piros egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.