Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 62

Sz. I. Filonyenko - M. I. Filonyenko: Lélektani háború a Donnál. A fasiszta propaganda mítoszai. 1942-1943. Ford.: Székely Ervin. Bp., 2012, L'Harmattan. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19447.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kunowski, Johannes von: :In Ost und West - wir stehen fest. Bd. 3.  Stuttgart, 1943, Thienemanns Verlag, Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
19448.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Ralph Tegethoff: Generalmajor Otto Ernst Remer. Kommandeur de Führer-Begleit-Division. Bad Honnef, 2022, Balmung. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
19449.

Rufpreis:
6 000 HUF

"Gyermekvilágháború" 1914-1918 rajzokban. Szerk.: Bogdán Melinda. Eger, 2017., Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Kiadói papírkötés.
19450.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939: II. törvénycikk a honvédelemről. Bp., én., M. Kir. Belügyminisztérium,(Stádium-ny.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
19451.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hautzinger Gyula: Babiloni képes napló. (Egy év a háborúban, napról-napra). Bp., 2006, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Társadalomtudományi Intézet. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
19452.

Rufpreis:
1 200 HUF

19453.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.
19455.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db Kína haderejét (Kínai Népi Felszabadító Hadsereg) bemutató könyv, gazdag képanyaggal, kínai és angol nyelven. / 2 books about the Chinese military (People's Liberation Army), in Chinese and English language.
19456.

Rufpreis:
2 400 HUF

Quan Doi Nhan Dan Viet Nam 1944-1979. (A Vietnámi Néphadsereg 1944-1979). Hanoi, 1979, Vietnámi Néphadsereg kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Vietnámi nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. / People's Army of Vietnam 1944-1979. In Vietnamese language. Hardcover.
19457.

Rufpreis:
2 400 HUF

19458.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF