Sz. I. Filonyenko - M. I. Filonyenko: Lélektani háború a Donnál. A fasiszta propaganda mítoszai. 1942-1943. Ford.: Székely Ervin. Bp., 2012, L'Harmattan. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Ralph Tegethoff: Generalmajor Otto Ernst Remer. Kommandeur de Führer-Begleit-Division. Bad Honnef, 2022, Balmung. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
"Gyermekvilágháború" 1914-1918 rajzokban. Szerk.: Bogdán Melinda. Eger, 2017., Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Kiadói papírkötés.
1939: II. törvénycikk a honvédelemről. Bp., én., M. Kir. Belügyminisztérium,(Stádium-ny.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
Hautzinger Gyula: Babiloni képes napló. (Egy év a háborúban, napról-napra). Bp., 2006, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Társadalomtudományi Intézet. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 db Kína haderejét (Kínai Népi Felszabadító Hadsereg) bemutató könyv, gazdag képanyaggal, kínai és angol nyelven. / 2 books about the Chinese military (People's Liberation Army), in Chinese and English language.
Quan Doi Nhan Dan Viet Nam 1944-1979. (A Vietnámi Néphadsereg 1944-1979). Hanoi, 1979, Vietnámi Néphadsereg kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Vietnámi nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. / People's Army of Vietnam 1944-1979. In Vietnamese language. Hardcover.
Divine, [Arthur Durham]: The Merchant Navy Fights. Tramps against U-boats. London, 1940, John Murray. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.