Hadifogoly magyarok története. 1. köt. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
2 db katonai kiképzőkönyv. Ausbildungsvorschrift für die Infanterie, Heft 2a: Die Schützenkompanie Vom 16.3. 1941 Berlin, 1941 Offene Worte 255p + kih mell, + Merkblatt für Gliederung und Kampfweise der Schützenkompanie zu 12 Truppen Zum Einlegen in die H.Dv. 130/2b Berlin, 1939. Offene Worte, Sérült papírborítóval
Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Szombathelyi Ferenc: Mátyás király a katonauralkodó. Tanulmány az 1944. január hó 28-án az Országos Tiszti Kaszinóban megtartott serlegbeszédhez. Kézirat gyanánt. hn., én., nyn, 40 p. Kiadói papírkötés.
Meister János: Az orosz-japán háború. Tansegédlet. Összeáll.: - - cs. és kir. 24. gyalogezredbeli százados. Ford.: Zsitvay József. Bp., 1911, Kertész József-ny., 4 sztl. lev.+ 29 p. Papírkötésben, néhány sérült, javított lappal, helyenként kissé foltos.
Philipp S. Jowett: The Italian Army 1940-45 (1). Illustrated by Stephen Andrew. Men-at-Arms 340. Oxford, 2008, Osprey. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a sarkokon szamárfüllel.
Ronneberger, Friedrich: und fielen vor dem Feinde - und werden leben. Ein Trostbuch für alle, die um Gefallene trauern. Berlin, 1941. Kiadói papírkötésben