Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 62

Győri János: A magyar katonai repülés kronológiája 1945-2008. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19434.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hadifogoly magyarok története. 1. köt. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
19435.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Hans Georg Schulze: Zum Endkampf gestellt! Luftmacht Deutschland gegen seemacht England. Sérült kiadói papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált.
19437.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinz Orlovius: Schwert am Himmel. 1940, Berlin, Verlag Scherl, sérült kiadói papírkötés, német nyelven.
19438.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db katonai kiképzőkönyv. Ausbildungsvorschrift für die Infanterie, Heft 2a: Die Schützenkompanie Vom 16.3. 1941 Berlin, 1941 Offene Worte 255p + kih mell, + Merkblatt für Gliederung und Kampfweise der Schützenkompanie zu 12 Truppen Zum Einlegen in die H.Dv. 130/2b Berlin, 1939. Offene Worte, Sérült papírborítóval
19439.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Frederick Myatt: Revolverek és pisztolyok. Bp., 1994, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19440.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gábor Iván: Korszerű lőterek technológiai tervezése. DEDIKÁLT! Fót, én., ORFK Fóti Bázis. Kiadói papírkötés.
19442.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szombathelyi Ferenc: Mátyás király a katonauralkodó. Tanulmány az 1944. január hó 28-án az Országos Tiszti Kaszinóban megtartott serlegbeszédhez. Kézirat gyanánt. hn., én., nyn, 40 p. Kiadói papírkötés.
19443.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Meister János: Az orosz-japán háború. Tansegédlet. Összeáll.: - - cs. és kir. 24. gyalogezredbeli százados. Ford.: Zsitvay József. Bp., 1911, Kertész József-ny., 4 sztl. lev.+ 29 p. Papírkötésben, néhány sérült, javított lappal, helyenként kissé foltos.
19444.

Rufpreis:
1 400 HUF

Philipp S. Jowett: The Italian Army 1940-45 (1). Illustrated by Stephen Andrew. Men-at-Arms 340. Oxford, 2008, Osprey. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a sarkokon szamárfüllel.
19445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ronneberger, Friedrich: und fielen vor dem Feinde - und werden leben. Ein Trostbuch für alle, die um Gefallene trauern. Berlin, 1941. Kiadói papírkötésben
19446.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF