Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 62

Kovács István: Honvédek, hírszerzők, légionisták. A szabadságharc lengyel résztvevőinek életrajzi lexikona 1848-1849. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2015, Magyar Napló. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19422.

Rufpreis:
5 000 HUF

The Marines. Főszerk.: Edwin Howard Simmons, szerk.: J. Robert Miskin. Quantico-New Yok, 1998., Marine Corps Heritage Foundation - Barnes and Noble Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.
19423.

Rufpreis:
6 000 HUF

Christopher Ailsby: Waffen-SS Hitler fekete gárdája a háborúban. Bp., 1999, Zagora 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19424.

Rufpreis:
2 800 HUF

Donnevert, Richard: Wehrmacht und Partei. Leipzig, 1939, Johann Ambrosius Barth, 210 p. Második, bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19425.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egyetemi ifjúságunk a háborúban. Rektori székfoglaló beszéd. A Budapesti M. Kir. Tudomány-Egyetem évmegnyitó ünnepén. 13p. Kiadói papírborítóval. Hajtásnyommal
19426.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Mohay Ádám - Légoltalmi Ismeretek, I-II., terjedelem: 40 / 48 oldal
19427.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fehéri Armand: A nyugati harctérről. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a borító alsó sarkain gyűrődésnyomokkal.
19428.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kohl, Hermann : Volltreffer ! Reutlingen, 1941. : Ensslin & Laiblin Verlag, Kiadói papírkötésben kissé kopott papírborítóval
19429.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helmut Wilsdorf: Bildberichterstattung und Bildtext. 1942, Leipzig, Pan-Verlag Rudolf Birnbach, fakult kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
19430.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aggházy Kamil - Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 2 sztl. lev.+ 320 p.+ XVI (fekete-fehér képek) t. Szövegközi és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, laza fűzéssel, a könyv végén kijáró és a fűzéstől elváló lapokkal.
19431.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben. + Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945. Bp., 1987,Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
19432.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19433.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF