Porzellan

Zahl der Lose: 658

Vohenstrauss Bavaria porcelán fali dísztányér, Bernd Gagel - "Rathaus zu Michelstadt" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Der Vogel". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Besuch der Großeltern". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vohenstrauss: A kemencénél. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 19,5 cm
12182.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bareuther porcelán: A hámozók.. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 20 cm
12183.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes sokdarabos porcelán tétel, közte puttó és táncos figura, vegyes állapot és méret.
12184.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db porcelán csontos tányér halas mintával, Matricás, jelzett, kopott 18 cm
12185.

Rufpreis:
2 800 HUF

Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm
12186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
12187.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF