Porzellan Zahl der Lose: 658
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3006864
12166
455
Fonatos kínáló. Szitaképpel díszített, jelzett, kopott, d: 25,5 cm, m: 8 cm
3006494
12167
455
cca 1890 Johnson Bros "Holland" hagymamintás pecsenyés tál, kopással, mázfoltokkal, jelzéssel, 36,5x27 cm
2957228
12168
455
Royal Doulton porcelán: Aratók. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 20,5 cm 2957232
12169
455
Royal Doulton porcelán: A fehér ló. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 21 cm 2966040
12170
455
2743625
12171
455
Retró Alföldi bonbonier, kopásokkal kis mázrepedéssel, jelzett, d: 12 cm
2957235
12172
455
Tirschenreuth porcelán: Téli táj. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 21 cm 2957240
12173
455
Kaiser porcelán: Rothenburgi tájkép. Porcelán dísztál, jelzéssel, hibátlan, számozással, d: 19,5 cm 2966065
12174
455
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966063
12175
455
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Kirche" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966062
12176
455
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Klosterschule" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966060
12177
455
Kaiser porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "Das Dankgebet" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF