Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 22

18215.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Asztalos Lajos - Barcza Gedeon: Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. Kecskemét, [1949], Magyar Sakkvilág, 1 t. + 87+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
18216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
18217.

Rufpreis:
1 000 HUF

18218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Roland Lazenby: Kobe Bryant. A Fekete Mamba élete. Ford.: Csurka Gergely, és Szemenkei Balázs. Bp., 2021, G-Adam Könyvkiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18219.

Rufpreis:
3 000 HUF

18220.

Rufpreis:
2 400 HUF

Labdarúgással kapcsolatos könyvek gyűjteménye: Moldova: A Puskás ügy; Antal, Hoffer: Alberttől-Zsákig; Végh Antal: Miért beteg a magyar futball 2X; L Réti Anna: Miért vesztettünk; Mezei Antal: Ki beszél itt már Mexikóról, Földessy: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ
18221.

Rufpreis:
1 000 HUF

18222.

Rufpreis:
1 000 HUF

18223.

Rufpreis:
6 000 HUF

[Bencsik József (1764?-1827)]: Josephus Bencsik: Repertorium juris publici, privati, et criminalis Hungarici, seu Index universalis personarum, rerum, et actionum ex jure consvetudinario Verböczii. articulis comitialibus, et tavernicalibus, decisionibus curiae regiae, urbario, et praxi criminali, quem ordine alphabetico, juxta chronologicam legum seriem adornavit Josephus Bencsik... Posonii, 1821., Typ. Haeredum Belnayanorum, 10+474 p. Átkötött modern félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos lapokkal, a szennylapok belsején bejegyzésekkel.
18224.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF