Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 22

Gyarmati Dezső: Aranykor. A magyar vízilabdázás története. Bp., 2002, Herodotosz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Gyarmati Dezső által dedikált.
18203.

Rufpreis:
10 000 HUF

Derzsi Ferenc - Fekete Árpád: A Szovátai Athletikai Clubtól a Medve-tó Sportegyesületig. Magánkiadás, Szováta, 2008, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár Géza: A kerékpározás kézikönyve. Írta --. [A Franklin Sportkönyvtár sorozatában.] Bp., 1927. Franklin. 167 p. Fűzve, kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval
18205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csurka Gergely: A nemzet aranyai. Bp., 2008, Aréna 2000. Izgalmas könyv a háromszoros olimpiai aranyérmes magyar vízilabda válogatottról. Kiadói kartonált papírkötés.
18206.

Rufpreis:
3 000 HUF

Doby Ida: Tornázzunk, gyerekek! 80 új tornaóra, tornaszerek nélkül, 450 képben, 4-10 éves gyermekeknek. Óvodai, iskolai és házi használatra. Bp., 1929, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 83 p. Egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, javított címlappal, régi intézményi bélyegzőkkel, néhány kissé sérült lappal.
18207.

Rufpreis:
5 000 HUF

18208.

Rufpreis:
3 000 HUF

The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, térképek nélkül, javított, sérült gerinccel.
18210.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db sakk témájú könyv: Földeák Árpád: 12 sakkolimpia. (London 1927 - Moszkva 1956). Bp., 1958, Sport. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 2700 példányban. + Dr. Gelenczei Emil: 200 megnyitási sakkcsapda. Bp., 1967, Sport. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal.
18211.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyáry Gyula: A Pécsi Vasutas Sportkör krónikája. 1919-1994. Pécs, 1994, k.n. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18212.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db FTC témájú könyv: Nagy Béla: Fradi futballkrónika 1899-1973; FTC napló 1967-1968; Vándor Kálmán: Üllői úti kapufák. Vegyes állapotban.
18213.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db sport témájú könyv: Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Az évszázad sportolói. + Lukács László - Szepesi György - Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok 1896-1996. Bp., 1999-2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18214.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF