Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18427.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bibl, Viktor: Lügen der Geschichte. Hellerau, 1931, Avalun-Verlag, 311 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a lapokon helyenként ázásnyommal.
18428.

Rufpreis:
1 200 HUF

18429.

Rufpreis:
1 400 HUF

18430.

Rufpreis:
1 200 HUF

18431.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., 1976, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.
18432.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bánhegyi Ferenc: Kossuth Lajos azt üzenete... Kossuth Lajos születésének 200. évfordulójára. Celldömölk, én., Apáczai Kiadó. Kartonált papírkötés, jó állapotban.
18433.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Endre - Szelényi Károly: A Magyar szent korona. Királyok és koronázások. Bp., 2000, Kossuth. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18434.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dienes István et al.: Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1975, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Benne külön lapokon Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezű jegyzetei.
18435.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dienes István et al.: Ancient Cultures of the Uralian Peoples. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18436.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sas Ede: Hősök-hőse. Kossuth Lajos élete. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 237+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó kötéstábla sarkán sérüléssel, pótolt gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
18437.

Rufpreis:
1 400 HUF

Brigitte Hamann: Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Fordította: R. Szilágyi Éva. Bp.,1990, Árkádia. Kiadói papír-kötés.
18438.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF