Dienes István et al.: Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1975, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Benne külön lapokon Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezű jegyzetei.