10787.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Kikötő. Olaj, farost, felületi töréshálóval. Sérült fakeretben. 45x65 cm