10786.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül: Kisfiú csecsemőkori portréja, 1903. Olaj, fotó, papír, sérült dekoratív, üvegeztett fakeretben, 37x,5x48 cm.