Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 24

18222.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szőllösi Antal: Nyílegyenesen. 29+4 p. A szerző által ALÁÍRT példány. Papírkötés.
18223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Belinda Levez: Hogyan nyerjünk pókeren? Bp., 2006., Jaffa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Asztalos Lajos - Barcza Gedeon: Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. Kecskemét, [1949], Magyar Sakkvilág, 1 t. + 87+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
18225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigetvári László (szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Bp., Magyar tekéző Szövetség. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18226.

Rufpreis:
1 200 HUF

A tekesport versenyrendtartása és játékszabályai. Bp., 1939, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
18228.

Rufpreis:
1 000 HUF

18229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Béla: KEK emlékkönyv. Egy megszűnt kupa - felejthetetlen Fradi sikerrel. Bp., 2005, Magyar Sportújságírók Szövetsége. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. + 2014 Zöld és Fehér magazin III. évf. 3. száma
18230.

Rufpreis:
1 200 HUF

18231.

Rufpreis:
1 000 HUF

18232.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

18233.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF