Dr. Asztalos Lajos - Barcza Gedeon: Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. Kecskemét, [1949], Magyar Sakkvilág, 1 t. + 87+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
Bodó István - Nagy Miklós - Örley Dénes: Horgászeszközök, horgászmódszerek. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Nagy Béla: KEK emlékkönyv. Egy megszűnt kupa - felejthetetlen Fradi sikerrel. Bp., 2005, Magyar Sportújságírók Szövetsége. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. + 2014 Zöld és Fehér magazin III. évf. 3. száma
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
Pino Allievi: Michael Schumacher. Immagini di una vita/A life in pictures. Vimodrone, 2019, Giorgio Nada. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.