Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 24

1939 Turisták Lapja 51. évfolyam bekötve Bp., MTE, korabeli félvászon kötésben
18210.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
18211.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Székely Jenő: Amit minden sakkozónak tudnia kell. Magyar Sakkvilág Könyvtára IV. köt. Kecskemét, [1933], Magyar Sakkvilág, 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18213.

Rufpreis:
3 000 HUF

18214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyáry Gyula: A Pécsi Vasutas Sportkör krónikája. 1919-1994. Pécs, 1994, k.n. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18215.

Rufpreis:
4 000 HUF

18216.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db Fradi és futball témájú könyv: Mészöly Kálmán-Sinkovics Gábor: Mészöly Kálmán. A Szőke Szikla életregénye. Bp., 2014. Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.; Csanádi Árpád: Fradi-Fiúk Ausztráliában. H.n., 1957. Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, enyhén sérült papírkötés.; Hidegkuti Nándor-Fekete Pál: Óbudától Firenzéig. Bp., 1961. Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, előlapon ajándékozási sorokkal.; Fűrész Attila: A Fradi mestere voltam. H.n., 2012. Inverz Media. Kiadói papírkötésben.
18217.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db FTC témájú könyv: Nagy Béla: Fradi futballkrónika 1899-1973; FTC napló 1967-1968; Vándor Kálmán: Üllői úti kapufák. Vegyes állapotban.
18218.

Rufpreis:
3 000 HUF

18219.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db sport témájú könyv: Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Az évszázad sportolói. + Lukács László - Szepesi György - Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok 1896-1996. Bp., 1999-2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fazekas Ildikó - Nagy Alfréd: Szponzorálás. A szerzők által, Schmitt Pál (1942-) olimpiai bajnok, politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., MIND Bt. Kiadói papírkötés.
18221.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF