Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Baedeker, Karl: Mittel-Italien und Rom. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, a térkép-mellékletek között néhány sérült, kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert