Baedeker, Karl: Mittel-Italien und Rom. Handbuch für Reisende. Leipzig... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500016/Baedeker-Karl-Mittel-Italien-und-Rom-Handbuch-fur-Reisende-Leipzig-1903-Karl-Baedeker~II3018234
3018234
18050
453
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Baedeker, Karl: Mittel-Italien und Rom. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón némi kopással, a térkép-mellékletek között néhány sérült, kijáró lappal.
: karap_norbert