Baedeker, Karl: Deutschland in einem Bande. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1913, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.