Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 29

Fülöp Margit: Tejtermékek a magyar konyhán. - - kis szakácskönyve. Bp., 1937, (Közlekedési-ny.), 38+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
18875.

Rufpreis:
1 600 HUF

A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
18876.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szigeti Andor (szerk.): Vendéglátó receptkönyv és ételkészítési technológia II. Bp., é.n. (1996?), NOVORG. Kiadói kartonált papírkötés, utolsó 15 oldal hiányzik (ételkereső I-Z).
18877.

Rufpreis:
2 400 HUF

Krüger, Arne: Spezialitäten aus aller Welt. das große Kochbuch der Nationalgerichte. Salzburg, 1969, Andreas Verlag. Műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
18878.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes kertészeti könyv és nyomtatvány tétel, össz. 13 db: Karmacsi Bertalan: Útmutató a tömeges termesztésre alkalmas gyümölcsfajtákról. Bp., 1942, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya + Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. Növényvédelem és kertészet könyvtára 1. Bp., 1935, A Növényvédelem és Kertészet. stb. Klf. kötések és kiadások, többségében jó állapotban
18879.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF