Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005625
11972
452
Sculptures, statuettes, plaques
Jézus a bárányokkal. Domborított bronzlemez kép, sérült keretben, 25x16 cm
3006596
11973
452
28000
Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
3010498
11974
452
26000
Fehér Tibor erdélyi szobrász: Férfialak. Faragott fa, jelzéssel, m: 32 cm
3010488
11975
452
34000
Maugsch Gyula (1882 - 1946) után: Nyújtózkodó akt. 20. sz. első fele. Fém, utánöntés, jelzéssel, m: 37 cm 3010501
11976
452
Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
2979458
11977
452
Percz János (1920 - 2000): Madár figurás gyertyatartó. Jelzés nélkül, kopással, m: 16 cm
2834768
11978
452
3010052
11979
452
Szent Imre herceg. Bronzírozott, ezüstözött plakett, kopással, 8x6 cm 2983611
11980
452
4400
A diszkoszvető. 1955, domborított bronzlemez falikép, vésett felirattal, d: 50 cm
2991383
11981
452
Anonymus. Bronz szobor, a városligeti Anonymus-szobor kicsinyített mása, márvány talapzaton. Kopással, 14x14x13 cm
2859610
11982
452
28000
2865497
11983
452
28000
Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF