Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 106

Jézus a bárányokkal. Domborított bronzlemez kép, sérült keretben, 25x16 cm
11972.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
11973.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Fehér Tibor erdélyi szobrász: Férfialak. Faragott fa, jelzéssel, m: 32 cm
11974.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Maugsch Gyula (1882 - 1946) után: Nyújtózkodó akt. 20. sz. első fele. Fém, utánöntés, jelzéssel, m: 37 cm
11975.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
11976.

Rufpreis:
8 000 HUF

Percz János (1920 - 2000): Madár figurás gyertyatartó. Jelzés nélkül, kopással, m: 16 cm
11977.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11978.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szent Imre herceg. Bronzírozott, ezüstözött plakett, kopással, 8x6 cm
11979.

Rufpreis:
2 400 HUF

A diszkoszvető. 1955, domborított bronzlemez falikép, vésett felirattal, d: 50 cm
11980.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Anonymus. Bronz szobor, a városligeti Anonymus-szobor kicsinyített mása, márvány talapzaton. Kopással, 14x14x13 cm
11981.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11982.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
11983.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF