11978.
Beendet 452. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm