11972.
Beendet 452. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jézus a bárányokkal. Domborított bronzlemez kép, sérült keretben, 25x16 cm