Flohmarkt

Zahl der Lose: 414

Német gyártmányú sisak, védőfelszerelés airsoft, paintball, stb. játékokhoz. Párnázattal, rögzítőpánttal. Megkímélt, jó állapotban.
12439.

Rufpreis:
3 000 HUF

ASG Steyr Mannlicher AUG A2 Enhanced Proline 6 mm airsoft puska, tárral, eredeti hordtáskával, újszerű állapotban, h: 77 cm
12440.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Urológia, régi kórházi zománcozott fém tábla, korának megfelelő felületi hibákkal, 56x6 cm
12441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik patkoló, patametsző szerszám, kovácsoltvas, "1895 BI" jelzéssel, sérült fa fogóval, h: 29 cm
12442.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Schloss Schwamberg, régi metszet / nyomat, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 18x13 cm, keret: 29x25 cm
12443.

Rufpreis:
1 800 HUF

Leonardo Collection jelenet malacokkal, címkével jelzett, műgyanta, szép állapotban, m: 12 cm
12444.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fekete műgyanta elefánt, 17×16 cm
12445.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ülő elefánt, fa figura, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
12446.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darab zsírkő tárgy, fo kutyás pecsétnyomók 6,5 cm kisebb sérülésekkel, váza 9 cm
12447.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budo Junior Sport, küzdősport-ruha. Méret: 3. Derékbőség: 90cm
12448.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vas kulcs fali fogas, kopással, h: 39 cm
12449.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vas kulcs falidísz, kopással, h: 42 cm
12450.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF