Flohmarkt Zahl der Lose: 414
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005561
12439
452
Flea Market
Német gyártmányú sisak, védőfelszerelés airsoft, paintball, stb. játékokhoz. Párnázattal, rögzítőpánttal. Megkímélt, jó állapotban.
3005574
12440
452
15000
Flea Market
ASG Steyr Mannlicher AUG A2 Enhanced Proline 6 mm airsoft puska, tárral, eredeti hordtáskával, újszerű állapotban, h: 77 cm 3007954
12441
452
Flea Market
Urológia, régi kórházi zománcozott fém tábla, korának megfelelő felületi hibákkal, 56x6 cm 3007977
12442
452
Flea Market
Antik patkoló, patametsző szerszám, kovácsoltvas, "1895 BI" jelzéssel, sérült fa fogóval, h: 29 cm 3008794
12443
452
Flea Market
Schloss Schwamberg, régi metszet / nyomat, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 18x13 cm, keret: 29x25 cm 2950894
12444
452
Flea Market
Leonardo Collection jelenet malacokkal, címkével jelzett, műgyanta, szép állapotban, m: 12 cm
2962507
12445
452
Flea Market
Fekete műgyanta elefánt, 17×16 cm
2962494
12446
452
Flea Market
Ülő elefánt, fa figura, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2964584
12447
452
Flea Market
3 darab zsírkő tárgy, fo kutyás pecsétnyomók 6,5 cm kisebb sérülésekkel, váza 9 cm
2631369
12448
452
Flea Market
Budo Junior Sport, küzdősport-ruha. Méret: 3. Derékbőség: 90cm
2985410
12449
452
Flea Market
Vas kulcs fali fogas, kopással, h: 39 cm
2985407
12450
452
Flea Market
Vas kulcs falidísz, kopással, h: 42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF