Flohmarkt

Zahl der Lose: 414

4 db töltős öngyújtó, közte John Player, működőképes, kopással
12559.

Rufpreis:
3 000 HUF

1900-as évek eleje, fa legyező, születési dátumokkal, sérüléssel, h: 16 cm
12560.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán dísztőr, fantázia tokban, jelzéssel, kopással, h: 21 cm
12561.

Rufpreis:
4 000 HUF

"1953 Elizabeth II Coronation" (II. Erzsébet brit királynő koronázása) emlék csengő, réz, zománc díszítéssel, jelzett (Made in England), kissé kopott, m: 10 cm / Queen Elizabeth II Coronation commemorative brass bell, with slight wear
12562.

Rufpreis:
10 000 HUF

Réz dohánytartó, sas motívummal, belül erősen kopott, jelzés nélkül, 7x5 cm
12563.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carrera napszemüveg szép állapotban
12564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragott csont asztali fogpiszkáló tartó 6,5 cm
12565.

Rufpreis:
2 400 HUF

8 db különféle bizsu gyűrű + 3 pár mandzsetta
12566.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

The Heritage Collection - 28 zsebóra márka leírása, díszdobozban, 13,5x9,5 cm
12567.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ardath London Splendo cigarettás doboz, fém, kopott, 8x14 cm
12568.

Rufpreis:
2 000 HUF

Murano üveg gyöngyös nyaklánc, fém lóherével, h: 39-46 cm, csomó van rajta!
12569.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy szemű bizsu gyöngy nyaklánc, h: 47 cm
12570.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF