Flohmarkt

Zahl der Lose: 414

22 darabos angol ezüstözött evőeszköz készlet tétel, jelzéssel, kopással
12427.

Rufpreis:
2 400 HUF

I. Ferenc József. Nyomat, papír. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 18x12 cm.
12428.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

I. Ferenc József magyar királyi koronában. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 23x18 cm.
12429.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréja, modern nyomat, Dekoratív, ovális fa képkeretben. 26x21,5 cm
12430.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petőfi Sándor portréja, modern nyomat. Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben. 26x21,5 cm
12431.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db art deco stílusú árnykép. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 35x31 cm
12432.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 Földgömb fa talapzaton, NDK kiadás, 1:60.000.000, átmérő: 21 cm, m: 29 cm, apró kopásnyomokkal
12433.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db üres fotóalbum, 16,5x11,5 cm és 33,5x23 cm között
12434.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angol vadászjelenetes réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 30 cm
12435.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angol hajós réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 25 cm
12436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zürich zászlaja, asztali zászló, m: 26 cm
12437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angol kocsmajelenetes réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 30 cm
12438.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF