Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971773
20195
452
28000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) gyűrű jelzett, m: 58, 1,36 g 2971776
20196
452
14K arany (Au) fülbevaló 1 g
2971752
20197
452
200000
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, nem vésett m: 61, 11,8 g 2797871
20198
452
24000
Ezüst (Ag) tubákos szelence, lovaskocsi motívummal, kopásokkal, Bécsi Diannás jellel, 5,5x10 cm, nettó: 122g 2994826
20199
452
2994838
20200
452
Ezüst (Ag) ékszerek, medálok, gombok, vegyesen 10,4 g 2994839
20201
452
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy díszítéssel jelzett 5,2 g 44 cm
2994834
20202
452
5500
3 db ezüst (Ag) gyűrű klf zománc díszítéssel jelzettek br 13,4 g m:56 2994835
20203
452
Ezüst (Ag) karkötő Aldfréd véséssel jelzett br 7,8 g 2832425
20204
452
32000
Ezüst (Ag/925) Tiffany & Co gyűrűtartó tálka, jelzett, 6x7cm, nettó: 20,9 g
2937047
20205
452
Boulanger-Hautin (1810-1938) Vodkás pohár Ezüst (Ag), jelzett, 4 cm 16,7 g
2840734
20206
452
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF