Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011179
20219
452
19000
Jewellery and precious metal items
1979 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1979 , jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranoyzáson kis kopások eredeti díszdobozban 3011186
20220
452
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan 3010563
20221
452
36000
Ezüst (Ag) 3 db szalvétagyűrű, jelzett, 6×3×3 cm, nettó: 94,2 g 2819234
20222
452
44000
2937032
20223
452
40000
Kanál. Áttört, ezüst (Ag) jelzett 20 cm, 38 g
2937030
20224
452
40000
Habos kanál. Szélmalom domborművel, Áttört . Ezüst (Ag) jelzett 18,5 cm, 40 g
2819244
20225
452
30000
3010570
20226
452
30000
Ezüst (Ag) váza egy szál virágnak, jelzett, m: 18,5 cm, nettó: 78,6 g
3011189
20227
452
22000
1978 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 61, g Aranyozott, hibátlan
3004688
20228
452
26000
6 db ezüst (Ag) kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel 133 g
3011695
20229
452
Ezüst(Ag) szószos kanál, jelzett, h: cm, nettó: 94,5 g 3011126
20230
452
32000
Ezüst (Ag) 6 db rózsás nyelű desszertes villa készlet, jelzett, h: 13,4 cm, nettó 96 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF