Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987812
20098
452
3200
Jewellery and precious metal items
3013609
20099
452
3200
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,7 g
3013615
20100
452
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 4,7 g
1992522
20101
452
4400
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g
3013327
20102
452
15000
Ezüst (Ag) hamutálca, jelzett, 12×9 cm, nettó: 44,7 g
3010605
20103
452
Ezüst (Ag) gyűrű, gránátkővel és fülbevaló pár, kővel jelzett br 2,4 g 3010532
20104
452
Ezüst (Ag) karperec 11,12 g jelzett d:6,5 cm
3010456
20105
452
30000
14k arany (Au) karikagyűrű gravírozás nélkül. Jelzett. 2,1 g m: 60 3013596
20106
452
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 9,1 g
3010986
20107
452
14K arany (Au) keretes porcelán kegyérem 2 cm 3011128
20108
452
14000
Ezüst (Ag) 6 db rózsás nyelű mokkás kanál készlet, jelzett, h: 10 cm, nettó 54 g 3007228
20109
452
3800
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, lila kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,15 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF