Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735756
12197
450
30000
Sculptures, statuettes, plaques
2871868
12198
450
24000
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Patinázott ón, kis kopásokkal, m: 13 cm
2765675
12199
450
22000
Kínai bölcs, jelzett, vastagon bronzírozott. m: 43 cm 2954077
12200
450
22000
2967372
12201
450
15000
2820844
12202
450
Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
2911966
12203
450
2760100
12204
450
3400
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm
2814962
12205
450
2787697
12206
450
Hunyadi László (1933): Tamási Áron. Kerámia, kopással. 23x26 cm
2918889
12207
450
cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
2885607
12208
450
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF