Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993262
12184
450
Sculptures, statuettes, plaques
Keleti bölcs. Zsírkő, kopással, m: 25 cm 2986855
12185
450
6500
Három női alakkal díszített zsírkő váza, jelzés nélkül, kopással, m: 24 cm 2986847
12186
450
6500
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 22,5 cm 2986840
12187
450
6500
Görög katona, alabástrom szobor, jelzéssel, kis kopással, m: 25,5 cm 2987607
12188
450
Kocsis András (Andor) (Kolozsvár, 1905-Budapest, 1976): Ölelkezők, szoborterv. 1950 körüli köztéri szobor gipsz tervezete, jelzéssel, kopással, kis lyukkal. 39x20x25 cm. Proveniencia: Kocsis András ajándékozta a beadónak. 2989712
12189
450
Nonfiguratív ready-made szobor. Vas, jelzés nélkül, m: 41 cm 2986112
12190
450
Absztrakt fém szobor. Modern dísz, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 28 cm 2986128
12191
450
Antik bronz női akt szobor, talapzaton, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 17 cm 2986132
12192
450
13000
SZJ jelzéssel: Orbán Balázs 1829-1890. Formára préselt bronzlemez, bronz tálra cinezve, kopással, d: 18,5 cm
2987522
12194
450
Antik indonéz faragott szobor, jó állapotban, m: 31 cm
2987535
12195
450
Hinz & Kunst: Műtét. Vas, jelzett, hibátlan, sorszámozott: 219/249, 17x22x8 cm 2793296
12196
450
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF