Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 99

Keleti bölcs. Zsírkő, kopással, m: 25 cm
12184.

Rufpreis:
6 000 HUF

Három női alakkal díszített zsírkő váza, jelzés nélkül, kopással, m: 24 cm
12185.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 22,5 cm
12186.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Görög katona, alabástrom szobor, jelzéssel, kis kopással, m: 25,5 cm
12187.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kocsis András (Andor) (Kolozsvár, 1905-Budapest, 1976): Ölelkezők, szoborterv. 1950 körüli köztéri szobor gipsz tervezete, jelzéssel, kopással, kis lyukkal. 39x20x25 cm. Proveniencia: Kocsis András ajándékozta a beadónak.
12188.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
14

Nonfiguratív ready-made szobor. Vas, jelzés nélkül, m: 41 cm
12189.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Absztrakt fém szobor. Modern dísz, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 28 cm
12190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik bronz női akt szobor, talapzaton, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 17 cm
12191.

Rufpreis:
12 000 HUF

SZJ jelzéssel: Orbán Balázs 1829-1890. Formára préselt bronzlemez, bronz tálra cinezve, kopással, d: 18,5 cm
12192.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Antik indonéz faragott szobor, jó állapotban, m: 31 cm
12194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hinz & Kunst: Műtét. Vas, jelzett, hibátlan, sorszámozott: 219/249, 17x22x8 cm
12195.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
12196.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF