Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 99

12172.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Rohamozó. (Férfi akt). Bronz. Rézlappal borított fa talapzaton. XX: sz. eleje. m: 30 cm Kard letörött
12173.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

12 db kínai jáde macska figura, eredeti dobozában egyenként 3 cm
12174.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

12 db kínai jáde nyúl figura, eredeti dobozában egyenként 5 cm
12175.

Rufpreis:
1 000 HUF

12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként m:4 cm
12176.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

12 db kínai jáde csirke figura, eredeti dobozában egyenként m:4 cm
12177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyiptomi fej, ónix, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
12178.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1970 Francia pop-art szobor: Tintin és Milou. Faragott és festett fa, minimális kopottsággal. Jelzés nélküli, de a 70-es évek francia pop-art irányzatának egy jegyzett sorozatából való. M: 47 cm  "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
12179.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

cca 2000 Francia pop-art szobor: Tintin, Milou és Haddock Kapitány. Tematikusan válogatott képregényrészletekkel borított gipsz. Jó állapotban, m: 27 cm  "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
12180.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Anonymus. Bronz szobor, a városligeti Anonymus-szobor kicsinyített mása, márvány talapzaton. Kopással, 14x14x13 cm
12181.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szent József. Faragott fa szobor, m: 39 cm
12182.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Faragott fa ülő paraszt szobor. 29 cm
12183.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF