Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2836157
20181
450
3200
Jewellery and precious metal items
Ausztrál boulder opál, 3,56 cts
2924549
20182
450
34000
Édesvízi gyöngysor ezüst (Ag) szerelékkel. d: 6-6,5mm, 45 cm
2924524
20183
450
34000
Bicolor watermelone turmalin Cruzeiro bánya, Brazilia, 5,75 cts
2940319
20184
450
24000
Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett. 132 g 10x8 cm
2921876
20185
450
Karreif ezüst (Ag) jelzett 24 g 7 cm 2961242
20186
450
14K arany (Au) L medál 1,22 g jelzett 2932245
20187
450
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű cirkónia berakásokkal, jelzett, néhány kőhiánnyal, bruttó: 1,4 g, m: 48
2957603
20188
450
65000
Arany (Au) 14K figaro nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 3,9 g
2957633
20189
450
90000
Arany (Au) 14K walles nyaklánc gránátköves kereszt függővel, jelzett, h: 46,5 cm, 3×2 cm, bruttó: 5,5 g
2957844
20190
450
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrűk, 2 db, jelzettek, méret: 50, 52, nettó: 4,9 g
2957834
20191
450
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrűk, 2 db, jelzettek, méret: 49, nettó: 5,7 g 2957617
20192
450
46000
Arany (Au) 18K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF