Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2638384
10836
450
Ex libris - small-graphics
2991620
10837
450
Ex libris - small-graphics
11 db vegyes ex libris, könyvborítókon, címlapon 2953941
10838
450
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994), 2 db kisgrafika: Ex libris dr. Gombos László és Szüleinknek aranylakodalmára, 1969, fametszet, papír, mindegyik jelzett, 8x7 cm
2953935
10839
450
Ex libris - small-graphics
Szatyor Győző (1947-): Hölbing Miksa (1811-1901), Baranya vármegye főorvosa. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5x9 cm
2953946
10840
450
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris és kisgrafikák, 5 db, klf. technikák, papír, egy kivételével mind jelzett, klf. méretekben 2953979
10841
450
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Dr. Gombos László (csillagjegyek). Fametszet, papír. Jelzett, kézinyomat (hátoldalán feliratozott). 13x18,5 cm. 2953964
10842
450
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): BÚÉK, 1964. Linómetszet, akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF