Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 31

10836.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11 db vegyes ex libris, könyvborítókon, címlapon
10837.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fery Antal (1908-1994), 2 db kisgrafika: Ex libris dr. Gombos László és Szüleinknek aranylakodalmára, 1969, fametszet, papír, mindegyik jelzett, 8x7 cm
10838.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szatyor Győző (1947-): Hölbing Miksa (1811-1901), Baranya vármegye főorvosa. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5x9 cm
10839.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Lázár László (1935-): Ex libris és kisgrafikák, 5 db, klf. technikák, papír, egy kivételével mind jelzett, klf. méretekben
10840.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Dr. Gombos László (csillagjegyek). Fametszet, papír. Jelzett, kézinyomat (hátoldalán feliratozott). 13x18,5 cm.
10841.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): BÚÉK, 1964. Linómetszet, akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm
10842.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF