Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 31

Moskál Tibor (1930-): Kisgrafika és ex libris, össz 4 db. Rézmetszet, papír, mindegyik jelzett, klf. méretben.
10824.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kisgrafika és ex libris), össz 4 db: Vén Zoltán (1941-): Mene tekel Ufarszin. + Kékesi László: Ex libris Dr. Gombos László + Nagy László Lázár stb.. Klf. technikák, papír, klf. méretben, mindegyik jelzett
10825.

Rufpreis:
2 400 HUF

1973 Budapest a kisgrafikában. Ex libris és alkalmi grafikai kiállítás az Építők Műszaki Klubjában. Bp., 1973., Építők Műszaki Klubja, 13 p. A címlapon Fery Antal fametszetével, az 1. oldalon Diskay Lenke fametszetével. Kiadói papírkötés.
10826.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ex libris tétel, benne Gara Arnold, Falus Elek össz 6 db
10827.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Ernst Zimmermann (1852-1901): Marie Zimmermann zveisen Rézkarc, papír, jeltett a dúcon 10x6 cm
10828.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisgrafika. A budapesti "Nemzetközi Kisgrafika és Exlibris Kiállítás" alkalmából tartott nemzetközi gyűjtőtalálkozó ajándék-mappája. (Bp., 1970, Kisgrafika Barátok Köre), 20 t. Kiadói mappában, az egyik szélén kis gyűrődéssel, 20x14 cm. Számozott (187./350) példány.
10829.

Rufpreis:
4 000 HUF

Klf. alkotót: 7 db dekoratív ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett a dúcon, klf, méretben, részben kissé foltos
10830.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Keményfy Éva könyve. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett a metszeten. 7,5x4,5 cm
10831.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Benedek (Elek?), szecessziós kisgrafika, papír, jelzett a kisgrafdikán apró folttal, 9,5x8,5 cm
10832.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Falus Elek (1884-1950). Ex libris Hajdu János és István. Klisé, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, 8x6 cm
10833.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schorr Tibor (?-?): 2 db art deco ex libris. Klf. technikák, papír, jelzett a dúcon, 9x7,5 és 6x6 cm
10834.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kass János (1927-2010): Menyecske (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 5,5×4 cm
10835.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF