Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994636
10824
450
Ex libris - small-graphics
Moskál Tibor (1930-): Kisgrafika és ex libris, össz 4 db. Rézmetszet, papír, mindegyik jelzett, klf. méretben. 2994601
10825
450
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika és ex libris), össz 4 db: Vén Zoltán (1941-): Mene tekel Ufarszin. + Kékesi László: Ex libris Dr. Gombos László + Nagy László Lázár stb.. Klf. technikák, papír, klf. méretben, mindegyik jelzett 2994645
10826
450
Ex libris - small-graphics
1973 Budapest a kisgrafikában. Ex libris és alkalmi grafikai kiállítás az Építők Műszaki Klubjában. Bp., 1973., Építők Műszaki Klubja, 13 p. A címlapon Fery Antal fametszetével, az 1. oldalon Diskay Lenke fametszetével. Kiadói papírkötés.
2993825
10827
450
Ex libris - small-graphics
Ex libris tétel, benne Gara Arnold, Falus Elek össz 6 db 2983394
10828
450
Ex libris - small-graphics
Ernst Zimmermann (1852-1901): Marie Zimmermann zveisen Rézkarc, papír, jeltett a dúcon 10x6 cm 2988553
10829
450
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika. A budapesti "Nemzetközi Kisgrafika és Exlibris Kiállítás" alkalmából tartott nemzetközi gyűjtőtalálkozó ajándék-mappája. (Bp., 1970, Kisgrafika Barátok Köre), 20 t. Kiadói mappában, az egyik szélén kis gyűrődéssel, 20x14 cm. Számozott (187./350) példány.
2987140
10830
450
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotót: 7 db dekoratív ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett a dúcon, klf, méretben, részben kissé foltos 2987136
10831
450
Ex libris - small-graphics
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Keményfy Éva könyve. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett a metszeten. 7,5x4,5 cm 2988724
10832
450
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Benedek (Elek?), szecessziós kisgrafika, papír, jelzett a kisgrafdikán apró folttal, 9,5x8,5 cm 2988716
10833
450
Ex libris - small-graphics
Falus Elek (1884-1950). Ex libris Hajdu János és István. Klisé, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, 8x6 cm 2987138
10834
450
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): 2 db art deco ex libris. Klf. technikák, papír, jelzett a dúcon, 9x7,5 és 6x6 cm 2988318
10835
450
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Menyecske (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 5,5×4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF