Foto

Zahl der Lose: 472

72 db dia utazás-turizmus témában, két diatároló dobozban
14054.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1975-1985 Az ENSZ, illetve a KGST tagjainak gyűlése / kongresszusa, össz. 72 db fotó, rajtuk nemzetközi küldöttségek, politikusok. 18x13 cm körüli méretben
14055.

Rufpreis:
4 000 HUF

1962 A fasizmus elleni harcban elesett amerikai hősök emlékművének koszorúzása (Tausz János, Nyers Rezső, Szarka Károly), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
14056.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 Politikus portrék: Németh Károly, Pullai Árpád, Gáspár Sándor; 3 db sajtófotó, lapokra ragasztva, feliratozva, pecséttel jelzettek, 11x7,5 cm és 7x5 cm között
14057.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 Louis Aragon és Roland Leroy francia kommunisták Kádár Jánossal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15,5x9,5 cm
14058.

Rufpreis:
1 400 HUF

1973 Pham Van Dong vietnámi miniszterelnököt fogadja Kádár János, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
14059.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jurij Alekszejevics Gagarin (1934-1968) szovjet űrhajós egy ünnepségen, kartonra ragasztott fotó, vágott sarkak, 18×24 cm
14060.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1950-60 Christian Dior divatfotó, Lénárt Angéla magyar modellel. Jelzés nélkül. Széle vágott. 13x7 cm / ca 1950-60 Christian Dior fashion photo, with Angéla Lénárt Hungarian model. Unsigned. Cut on the side. 13x7 cm
14061.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
14062.

Rufpreis:
4 000 HUF

14063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Albert Flórián labdarúgó barátaival amatőr fotó 9x12 cm
14064.

Rufpreis:
1 200 HUF

1982 Rory Gallagher ír bluesrock-gitárosról készült sajtófotó, kartonon német nyelvű, a Rockpalast koncertet beharangozó felirattal, fotó hátoldalán nyomtatott datálással és Ariola-Chysalis felirattal, 17,5x13 cm
14065.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF