Foto

Zahl der Lose: 472

1939 Dr. Bajusz Györgyné Kossányi Edit és tanártársai nyilvános jogu magán leányliceuma 1938-39. évben végzett növendékei, tablófotó, kissé sérült kartonon, 23x16,5 cm
14030.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970-1980 Úttörő csoportképek, osztályképek, 15 db fotó (részben a hátoldalon feliratozva), vegyes állapotban, 17x13 cm és 24x16 cm között
14031.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1990 MÁV és egyéb vasúti mozdonyok, 5 db színes fotó, 12,5x8,5 cm és 19x13,5 cm között
14032.

Rufpreis:
1 600 HUF

1968 Kozma Mihály válogatott labdarúgó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 18x12 cm
14033.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
14034.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 "Cukorzuhatag" a Szolnoki Cukorgyárban, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 17x6 cm
14035.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 Az Ódry Árpád Művészotthon 20 éves jubileuma, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x13 cm
14036.

Rufpreis:
1 000 HUF

1977 "Felszabadulási emléktúra a vöröskősziklai emlékműhöz", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12,5 cm
14037.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975 "Harmincévesek - Domokos Attila gépkocsi előadó", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
14038.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 "Vegyipari Gépgyárban palackmosógépek készülnek exportra", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
14039.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 "Mawren Guy, mint Aida", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 15x10 cm
14040.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 Magyar parlamenti delegáció utazik Varsóba, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x7,5 cm
14041.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF