Foto

Zahl der Lose: 472

Sport témájú vegyes régi és modern fotók, össz. 16 db, 6x4,5 cm és 24x18 cm között
14006.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 db labdarúgással kapcsolatos fotó.
14007.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 db labdarúgással kapcsolatos fotó, Cca 1930-1940, változó állapotban.
14008.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Vörös Meteor labdarúgó ificsapata Csepelen, fotó, kissé viseltes állapotban, 13x9 cm
14009.

Rufpreis:
1 000 HUF

2007 Gazdatüntetés, 39 db fotó, 8,5×12,5 cm
14010.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1980 Női divatfotók, 7 db színes fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Művészi Fotó és Szolg. Ip. Szöv. 2 Debrecen), 14x10 cm körül
14011.

Rufpreis:
3 000 HUF

1949 Vaskereskedők a 3 éves terv szolgálatában, fotólap, törésekkel, 14,5x8,5 cm
14012.

Rufpreis:
1 800 HUF

1971 Malév Kijev mellett lezuhant TU134-es repülőgép személyzetéről készült tablókép 16x12 cm
14013.

Rufpreis:
3 000 HUF

1967 Egyesült Izzó, munkáshölgy a gyárban munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17 cm
14014.

Rufpreis:
1 400 HUF

1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14015.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), nemzetek zászlói a főtéren, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14016.

Rufpreis:
1 400 HUF

1973 Csili Művelődési Központ, a Rajkó Táncegyüttes próbál a VIT-re, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm
14017.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF