Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991725
14006
450
Photo
Sport témájú vegyes régi és modern fotók, össz. 16 db, 6x4,5 cm és 24x18 cm között
2992584
14007
450
Photo
6 db labdarúgással kapcsolatos fotó. 2992580
14008
450
Photo
6 db labdarúgással kapcsolatos fotó, Cca 1930-1940, változó állapotban. 2992612
14009
450
Photo
A Vörös Meteor labdarúgó ificsapata Csepelen, fotó, kissé viseltes állapotban, 13x9 cm 2989060
14010
450
Photo
2007 Gazdatüntetés, 39 db fotó, 8,5×12,5 cm
2993821
14011
450
Photo
cca 1980 Női divatfotók, 7 db színes fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Művészi Fotó és Szolg. Ip. Szöv. 2 Debrecen), 14x10 cm körül
2907842
14012
450
Photo
1949 Vaskereskedők a 3 éves terv szolgálatában, fotólap, törésekkel, 14,5x8,5 cm
2994793
14013
450
Photo
1971 Malév Kijev mellett lezuhant TU134-es repülőgép személyzetéről készült tablókép 16x12 cm
2939401
14014
450
Photo
1967 Egyesült Izzó, munkáshölgy a gyárban munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17 cm
2939376
14015
450
Photo
1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
2939389
14016
450
Photo
1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), nemzetek zászlói a főtéren, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
2938701
14017
450
Photo
1973 Csili Művelődési Központ, a Rajkó Táncegyüttes próbál a VIT-re, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF