https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 472

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1890-1900 Gmunden és Innsbruck, 2 db keményhátú sokszorosított fotó. 10,5x16 és 19,5x24,5 cm
1
13934.

cca 1890-1900 Gmunden és Innsbruck, 2 db keményhátú sokszorosított fotó. 10,5x16 és 19,5x24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Divald Károly: Kárpátok (Tátra) A Lomniczi-csúcs a dara forraló mellől fotó kartonon / Divald: Carpathians (The High-Tatra) 31x24 cm
1
13935.

cca 1880 Divald Károly: Kárpátok (Tátra) A Lomniczi-csúcs a dara forraló mellől fotó kartonon / Divald: Carpathians (The High-Tatra) 31x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
17
 
cca 1880-1900 Vegyes külföldi épületek és helyszínek, 8 db keményhátú fotó, vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x11,5 cm között
1
13936.

cca 1880-1900 Vegyes külföldi épületek és helyszínek, 8 db keményhátú fotó, vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x11,5 cm között

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sopron és környéke, Hollóháza, Miskolc, Tátra stb. látványosságai, össz. 78 db színes üvegdia, 5x5 cm méretben, műanyag dobozban
1
13937.

Sopron és környéke, Hollóháza, Miskolc, Tátra stb. látványosságai, össz. 78 db színes üvegdia, 5x5 cm méretben, műanyag dobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Külföldi látványosságok: Kijev, NDK, Dalmácia, Pompeii, össz. 86 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
1
13938.

Külföldi látványosságok: Kijev, NDK, Dalmácia, Pompeii, össz. 86 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1990-2000 Külföldi utazások felvételei, 12 tekercs negatív
1
13939.

cca 1990-2000 Külföldi utazások felvételei, 12 tekercs negatív

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.
1
13940.

cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929 Nagyon érdekes fotóalbum 3 nagy téma köré csoportosítható képekkel: Zugliget az 1920-as évek végén: üzletek, nyaralók, villák, táj; katonai témájú fotók: Horthy Miklós, Werth Henrik vezérkari főnök, hadgyakorlat, háttér, Budapesti és balatoni városképek: Balatonföldvár, Tihany, Budapest, Összesen több mint 100 fotó, egy ezredes hagyatékából
1
13941.

1929 Nagyon érdekes fotóalbum 3 nagy téma köré csoportosítható képekkel: Zugliget az 1920-as évek végén: üzletek, nyaralók, villák, táj; katonai témájú fotók: Horthy Miklós, Werth Henrik vezérkari főnök, hadgyakorlat, háttér, Budapesti és balatoni városképek: Balatonföldvár, Tihany, Budapest, Összesen több mint 100 fotó, egy ezredes hagyatékából

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1927 A Ranodler Intézet Szereter hölgyeinek és leányainak római zarándoklása De Mariliac Lujzának szentéavatására. Fotóalbum 50 képpel
1
13942.

cca 1927 A Ranodler Intézet Szereter hölgyeinek és leányainak római zarándoklása De Mariliac Lujzának szentéavatására. Fotóalbum 50 képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
1
13943.

A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981 Budapesti Tavaszi Fesztivál. Dr. Juhász Béla miniszter, Háry Béla politikusok és a főváros képviselői a kiállításról készített fotók albumban,12 fotóval, fotók: 12x14 cm, album: 21x32 cm.
1
13944.

1981 Budapesti Tavaszi Fesztivál. Dr. Juhász Béla miniszter, Háry Béla politikusok és a főváros képviselői a kiállításról készített fotók albumban,12 fotóval, fotók: 12x14 cm, album: 21x32 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1970 össz. 9 db, többségében Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz köthető fotó és fotólap, többek közt egy fotó a budapesti rakpartól, 5x7,5 és 23x17 cm közötti méretekben
1
13945.

cca 1900-1970 össz. 9 db, többségében Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz köthető fotó és fotólap, többek közt egy fotó a budapesti rakpartól, 5x7,5 és 23x17 cm közötti méretekben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse