https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 472
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2854873
14066
450
0
900
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül 2983656
14067
450
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm 2843963
14068
450
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
Das Lot is nicht erreichbar
2993647
14069
450
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Cserháti Zsuzsa (1948-2003) EMeRTon-díjas énekesnő portréja, sajtófotó, 23,5×18 cm 2993657
14070
450
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portréja, 2 db fotó, sérülésekkel, 30,5×23,5 cm 2843950
14071
450
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
Das Lot is nicht erreichbar
2914443
14072
450
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Tasnády Fekete Mária (1911-2001), pecséttel jelzett 2 db fotó, szélén kisebb foltok, 30×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914446
14073
450
0
3600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Csortos Gyula és Tasnády Fekete Mária egy filmjelenetben, fotó pecséttel, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2989672
14074
450
0
3800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Magyar színésznők és színészek portréi, sajtófotók, 13 db, 13×18 cm 2987624
14075
450
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Színészek színpadi jelenetekben, többe közt Szacsvay László, 10 db fotó, 8,5×11,5 és 18×11,5 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2991703
14076
450
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar színészeket ábrázoló fotók és nyomatok, össz. 12 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 17x12 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
2947509
14077
450
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Magyar színészek, színésznők, 4 db színes diapozitív, 5x5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse