Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 26

C. Sallusti Crispi: Bellum Iugurthinum. Magyarázta Hittrich Ödön. Bp., 1911. Franklin. Kiadói vászonkötésben 146 + 2 p.
18780.

Rufpreis:
1 600 HUF

18781.

Rufpreis:
1 800 HUF

Taine, [Hippolyte]: Franciaország klasszikus filozófusai a XIX. században. Fordította: Péterfy Jenő. Sajtó alá rendezte: Alexander Bernát. Filozófiai Írók Tára két kötete IV. köt. Bp., 1906, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18782.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gazdálkodó cigányok. Szerk.: Havas Gábor. Bp., 2001, Autonómia Alapítvány. Kiadói papírkötés.
18783.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pápai Béla: Munkásnevelés - munkásképzés. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18784.

Rufpreis:
1 600 HUF

Háda Béla: Dél-Ázsia a poszthidegháborús korban. Bp., 2022, Ludovika Egyetemi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18785.

Rufpreis:
2 000 HUF

A tudásalapú társadalom kialakulása Magyarországon. Szerk.: Tamás Pál. Stratégiai kutatások - Magyarország 2015 6. köt. Bp., 2006, ÚMK. Kiadói papírkötés.
18786.

Rufpreis:
1 800 HUF

18787.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Benedek Gyula: A cigány népesség beilleszkedésének társadalmi és néphadseregbeli problémái. (Kézirat). Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnökség Fegyelmi-elemző Osztály, 2 sztl. lev. + 45 p. Kiadói papírkötés.
18788.

Rufpreis:
2 400 HUF

A tehetségesek tanítása. Szerk. és ford.: Tóth László. Debrecen, 1998, Kossuth Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
18789.

Rufpreis:
1 600 HUF

Országh László: Angol-magyar, magyar-angol szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, Négy kötetben
18790.

Rufpreis:
4 000 HUF

18791.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF