Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 26

Zuh Deodáth: Edmund Husserl ismeretfilozófiája. L'Harmattan, 2015, kiadói papírkötés, jó állapotban.
18768.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Péter - Zuh Deodáth (szerk.): Az új Husserl. L'Harmattan, 2011, kiadói papírkötés, jó állapotban.
18769.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mérleg sorozat 6 kötete: Karl Jaspers: Bevezetés a filozófiába; C. G. Jung: A lélektani típusok; Montaigne: A tapasztalásról; Mary McCarthy: Velence közelről; Sigmund Freud: Mózes; Stanisław Lem: Az emberiség egy perce. Bp., 1983-1996, Európa. Kiadói papírkötés.
18770.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szöveggyűjtemény. Összeáll.: Maácz László. Néptáncpedagógusok Kiskönyvtára. Bp., 1969, Népművelési Propaganda Iroda, 92 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18771.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkas Elek: Legujabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv I-II. köt. A magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után készítette - -. Stereotyp - kiadás. I. köt. Magyar - német rész. II. köt: Német - magyar rész. Pest - Lipcse, 1853, Heckenast Gusztáv - Wigand György, 4+386;4+419 p. Második lenyomat. Magyar és német nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval és gerinccel, a gerincen sérüléssel, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
18772.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scaligero, Massimo: A Gondolat mint Anti-matéria. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
18773.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balduin Schwarz: Örök filozófia. Törvény és szabadság a szellemtörténetben. Paideia Könyvek. Bp., 2013, Jel Kiadó. Kiadói papírkötés.
18774.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeáll.: Gross Félix. Ford.: Polgár Gyula. Kultúra és Tudomány. Bp., é.n, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18775.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maywald József: Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül az ión szójárás vázlata. Gymnázium használatra. Bp., 1906, Kókai Lajos, Ötödik kiadás. Rossz állapotú félvászon kötésben
18776.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozári Gyula: Comte, a positivismus és evolucio. (Ismertetés és kritika.) I. kötet- (Korunk bölcselete második rendkívül megbővített, teljesen átdolgozott és megjavított kiadása.) Nagyvárad, 1905, Ifj. Nagel Otto,(Sebő Imre-ny.), 6+VI+2+222+5 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
18777.

Rufpreis:
1 400 HUF

18778.

Rufpreis:
1 800 HUF

Feldmár András: Feldmár mesél. Egy terapeuta történetei. Bp., 2007, Jaffa. Kiadói papírkötés.
18779.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF