Taine, [Hippolyte]: Franciaország klasszikus filozófusai a XIX. században. Fordította: Péterfy Jenő. Sajtó alá rendezte: Alexander Bernát. Filozófiai Írók Tára két kötete IV. köt. Bp., 1906, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.