Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt., 319+(1) p. + 20 t. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, 30x23,5 cm.
Kálvin János institutioja 1536. Ford.: Dr. Victor János. Bevezető tanulmányokkal ellátták: Dr. Révész Imre, és Dr. Vasady Béla. Református Egyházi Könyvtár XIX. köt. Bp., 1936, Magyar Református Egyház (Bethlen Gábor-ny.), CLXIV+400 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval.
Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragaszott gerinccel. + [Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.