Bücher: Religion

Zahl der Lose: 39

1903 Hittudományi folyóirat Tizennegyedik évfolyam. 1903. Bp.,1903, Athenaeum, IV+832 p. Átkötött félvászon-kötésben.
18853.

Rufpreis:
2 400 HUF

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt., 319+(1) p. + 20 t. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, 30x23,5 cm.
18854.

Rufpreis:
2 400 HUF

R. Plus S. J.: Pap elmélkedések. Rövid elmélkedési anyag az egyházi év minden napjára. Ford.: Uhl Antal. Bp.,1938,Korda. Átkötött félvászon-kötés.
18855.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kálvin János institutioja 1536. Ford.: Dr. Victor János. Bevezető tanulmányokkal ellátták: Dr. Révész Imre, és Dr. Vasady Béla. Református Egyházi Könyvtár XIX. köt. Bp., 1936, Magyar Református Egyház (Bethlen Gábor-ny.), CLXIV+400 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval.
18856.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zimányi József: Tűzoszlopoddal jéghegyek között. Bp., 2006, Éjféli Kiáltás Misszió. Kiadói papírkötés.
18857.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragaszott gerinccel. + [Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.
18858.

Rufpreis:
1 800 HUF

In memoriam Hans Urs von Balthasar. Sapientia Füzetek 10. Bp., 2007, Vigilia. Kiadói papírkötés.
18859.

Rufpreis:
1 600 HUF

Irina Szvencickaja: Az első keresztény gyülekezetektől az egyházig. Ford.: Csibra István. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
18860.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vankó Zsuzsa: A boldogság törvénye. Bibliai etika. Bp.,(1992).,Bibliaiskolák Közössége. Kiadói papírkötés.
18861.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Victor János: Márk evangéliuma. Református Sajtóosztály, Budapest, kissé foltos egészvászon kötésben.
18862.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stuttgarti Bibliai Kislexikon. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1974, Prugg-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18863.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dombi Lajos: Rácz János gyulai e. ref. segéd-lelkész s rektor-tanitó emlékezete. 1897, Gyula, Dobay jános Könyvnyomda. Sérülésekkel, hiánnyal.
18864.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF