2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt., 319+(1) p. + 20 t. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, 30x23,5 cm.