Bücher: Religion

Zahl der Lose: 39

Puskely Mária: A keresztény szerzetesség történeti fogalomtára. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
18841.

Rufpreis:
6 000 HUF

18842.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fallenbüchl Ferenc: Az ágostonrendiek Magyarországon. Bp., 1943, Stephaneum Nyomda. 241 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált, Kiadói papírkötésben.
18843.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vajó József: A hit. Bp., 1904., Szent-István-Társulat, 244 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.
18844.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vajó József: A vallás és kinyilatkoztatás. Bp., 1906., Szent-István-Társulat, 238 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.
18845.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sinay Miklós: A magyar- és erdélyországi reformáció története 1564-ig. Sajtó alá rendezte és magyarra fordította: Herpay Gábor. Bevezetéssel ellátta és a fordítást bevideálta: S. Szabó József. Debrecen, 1911, Hegedűs és Sándor, 249 p. Magyar és latin nyelven. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
18846.

Rufpreis:
4 000 HUF

P. Fehér Mátyás: A hétszázados vasvári Szent Domonkos-rendi kolostor története 1241-1941. Szent István Akadémia II. III. köt. 1. szám. Bp., 1942, Stephaneum, 270 p. Kiadói papírkötés, a gerincen hiánnyal, a borítón szakadással.
18847.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. tanulmánykötet, Bp., 1984 Helikon. Kiadói vászonkötés, kiadói papír védőborítóban, papírvédőn kis szakadással
18848.

Rufpreis:
2 000 HUF

D. Payr Sándor: Luther és a magyarok. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 17. Bp., 1930, Luther-Társaság (Hornyánszky-ny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18849.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eß, Leander van (1772-1847): Die Heiligen Schriften des Alten und Neuen Testamentes, übersetzt und herausgegeben von - - . Sulzbach, 1872, J. E. v. Seidelschen Buchhandlung, 996+(4)+346 p. Német nyelven. Korabeli viseltes egészbőr-kötésben, foltos, helyenként sérült lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18850.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói gazdagon aranyozott, egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
18851.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ancilla Domini. Túrmezei Erzsébet-emlékkönyv. Szerk.: Kőháti Dorottya Éva. Bp., 2012., Luther Kiadó - Fébé Evangélikus Diakonisszaegyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
18852.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF