https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 123

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban
1
18096.

Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1
18097.

Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1
18098.

Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés.
1
18099.

Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
1
18100.

Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.
1
18101.

Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A békéscsabai gimnázium első évtizedei. (1855-1897.) Mokry Sámuel, Horváth János és Bukovszky János írásaiból. Válogatta, sajtó alá rendezte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Kruchió Gábor. Bibliotheca Bekesiensis 17. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (61./500) példány.
1
18102.

A békéscsabai gimnázium első évtizedei. (1855-1897.) Mokry Sámuel, Horváth János és Bukovszky János írásaiból. Válogatta, sajtó alá rendezte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Kruchió Gábor. Bibliotheca Bekesiensis 17. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (61./500) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.
1
18103.

Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
1
18104.

Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
1
18105.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopással.
1
18106.

Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
18107.

Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse